Czekam na coś ważnego. Jeżeli chcesz możesz to być Ty.  Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysły & Skargi.
Autor Wiadomość
Helix
Big Bad Admin, rawrrr~
Nie bójcie się gibać słoniną~

» Machasz tym swoim KOCHAM CIĘ, jak dziw­ka torebką.

Sound: Metallica - Whiskey in the Jar.
Fabularnie: Człowiek-Który-Ma-Za-Dużo-Wątków
Wysłany: 2013-08-05, 17:05   Pomysły & Skargi.

W tym temacie administracja przyjmuje każde skargi odnośnie forum i postara się jak najszybciej i efektowniej zadziałać. Można tu też "rzucać" własnymi pomysłami, które mają na celu usprawnienie gry.

Gość

Wysłany: 2013-08-12, 14:06   Re: Pomysły & Skargi.

jeśli mogę to lepiej by było zrobić Kp w osobnej zakładce na forum. W ten sposób było by prościej. Ja osobiście miała problem ze zrozumienie, gdzie co jest i gdzie mam szukać jakiś postaci, jak weszłam na forum po raz pierwszy. Tak usprawnisz forum i grę.

Helix
Big Bad Admin, rawrrr~
Nie bójcie się gibać słoniną~

» Machasz tym swoim KOCHAM CIĘ, jak dziw­ka torebką.

Sound: Metallica - Whiskey in the Jar.
Fabularnie: Człowiek-Który-Ma-Za-Dużo-Wątków
Wysłany: 2013-08-12, 19:14   

Ale tu nie ma kart postaci. Użytkownik nie kreuje jednej postaci. Tworzy postacie w danej chwili, zgodną z wymyśloną aktualnie fabułą, realiami...Domyślam się, że niektórym ciężko to pojąć, bo to nie jest popularny rodzaj gry na forach.

Tejrikoteto
Tete

» Smite - ktoś chce zagrać...?

Sound: BattleBlock Theater OST
TYP postaci: wielofunkcyjna

Wysłany: 2014-05-29, 11:08   

Proponuję dodanie na forum archiwum i wrzucenia do niego wszystkich opowieści, które już nigdy nie zostaną skończone.
Autor wątku mógłby dawać po tytule słówko "archiwum", dzięki czemu administrator z łatwością będzie wiedział co ma wyrzucić.
Oczywiście problem sprawiają te wątki, których założyciele zniknęli już wiele miesięcy temu. Dodała bym więc jakąś granicę; powiedzmy 3 miesięcy, po których wątek z automatu trafia do archiwum.

Chyba dobrym pomysłem będzie w archiwum, dodanie działu "zakończone". Trafiłyby tam skończone opowiadania. (Chyba nie ma ich zbyt wiele...)

Co o tym myślicie?

Eiji 
Nocny Strażnik ^-^ Porządny obywatel

» nic nie robić i mieć z tego korzyści

Sound: http://www.youtube.com/watch?v=1a3_S-2dA_I
Fabularnie: Aj em Nocny Marek~
TYP postaci: z reguły uke, ale zdarza się i seme

Wysłany: 2014-05-29, 12:35   

Ja jetem za

Przepraszam iż nie odpisuje od dłuższego czasu, ale moja chęć do pisania jest rozwalona po wszechświecie i muszę ją zebrać...Gomen za to

Misza 
I'm your dirty little secret

» "Przestań pieprzyć. Jak mężczyzna kocha kobietę, to o nią walczy. Dostojewski to napisał."

Sound: Łona i Webber - Nie mam pojęcia
TYP postaci: Dominant taki, że wow wow <3

Wysłany: 2014-05-29, 17:20   

Moim zdaniem też brzmi to fajnie, nie robiłby się taki niepotrzebny śmietniczek... Aczkolwiek to byłaby dodatkowa praca dla Dott, a Mała i tak jest rzadko na forum i nie sądzę, żeby chciało jej się przeglądać wszystkie tematy, szukając tego. A nie wiem na ile ona może bez Admina przydzielać modków

poszukuję | hurricane | rozgrywki

Dott 
Najleniwszy Admin pod słońcem~
You can stay, but your clothes must go!

» Twoje oczy lubią mnie i to mnie zgubi

Sound: http://www.youtube.com/watch?v=_LRcwu48V8Q
Fabularnie: Mam urlop~
TYP postaci: Z reguły seme. Ale! Uke też chyba potrafię grać, żeby nie było

Wysłany: 2014-06-01, 00:52   

Cytat:
2.4. Gdy kończymy sesję, konieczne jest oznaczenie [z/t] - z tematu. Wówczas temat zostaje zamknięty.

Cytat z regulaminu. Więc od początku istniała taka opcja.
Ale właśnie problem w tym, że nie będę przeglądała specjalnie tematów, żeby dowiedzieć się kto łaskawie wpisał [z/t] czy dopisał słówko "archiwum". Bo innym też może się zapomnieć, normalka. Ewentualnie można zgłaszać mi to jeszcze na pw. No ale nie wiem czy to zda test.

Myszko, dlaczego akurat "mała" jestem? T.T
    4. Jeśli znikam na dłużej z forum, to znaczy, że wena poszła się kochać.
    5. Ale zawsze wracam! <3

Misza 
I'm your dirty little secret

» "Przestań pieprzyć. Jak mężczyzna kocha kobietę, to o nią walczy. Dostojewski to napisał."

Sound: Łona i Webber - Nie mam pojęcia
TYP postaci: Dominant taki, że wow wow <3

Wysłany: 2014-06-01, 01:58   

Moim zdaniem to wciąż byłoby zwyczajnie za dużo roboty dla Ciebie jednej. Bo w takie rzeczy można się bawić jak Adminów jest kilku i mają jeszcze do tego Modki do pomocy. A Adminem byłam i wiem, że się nie wydaje, ale jednak w ch z tym roboty.

Skarbie, to nic osobistego xD Wszyscy to Bąble, Kicie, Maluchy, Skarby i ta cała reszta. Po prostu tak mam xD (przerośnięty instynkt macierzyński czy coś XDD)

poszukuję | hurricane | rozgrywki

Tejrikoteto
Tete

» Smite - ktoś chce zagrać...?

Sound: BattleBlock Theater OST
TYP postaci: wielofunkcyjna

Wysłany: 2014-06-14, 01:41   

Hm... W takim razie, tak trochę wracając do tematu. Skoro głównym problemem jest brak czasu to może poszukać kogoś do pomocy? Moderatora, który zająłby się takimi czystkami.

Z chęcią zgłosiłabym się na to stanowisko. (Tete naprawdę przeszkadza ta tona starych wątków.) Tylko na forum należy zrobić dział archiwum. Najlepiej podzielony na opowieści skończone i przerwane. Do tego w regulaminie musi pojawić się podpunkt, że dajmy na to po sześciu miesiącach od wysłania ostatniego posta temat z automatu ląduje w archiwum. Dodatkowo (może w samym archiwum) zrobić temat gdzie autorzy zgłaszają, że chcą aby ich opowieść została przeniesiona.

Od jakiegoś czasu chodzi mi pogłowie jeszcze inny pomysł. Co prawda praktycznie w żaden sposób nie wpłynie on na działanie strony.
W dziale fantastyki jest ponad 100, a w realu 200 opowieści. Za to wszystkie działy pod nimi nie mogą poszczycić się nawet 20. Czy nie lepiej ujednolicić M&A, F&S, oraz L do FanFiction?

Odpowiedz do tematu